23. kolo, FK Duchcov : TJ Krupka 0:9 (0:3)

• 9. Rilke 0:1, 39. Valenta 0:2, 43. Bikár 0:3, 58. Rilke 0:4, 66. Zacharda 0:5, 71. Rilke 0:6, 78. Rilke 0:7, 81. Rilke 0:8, 84. Valenta 0:9
  • Žluté karty: 1:2
  • Rozhodčí:  Trégr - Trojan, Karrmann
  • hráno 30.4. 2016 od 15:00,  Diváků 70

Podruhé v sezóně a opět v derby atakoval soupeř desítku. Stejně jako Modlany na podzim, tak ani Krupka jí přes velké množství šancí nedosáhla. Duchcov, za který při nedostatku hráčů nastoupil v útoku i gólman Velička v první půlce ještě odolával, měl i několik pohlednějších a akcí směřujících k Prokešově brance. Kvalita však byla hlavně na druhé straně hřiště aPěknice musel řešit jednu příležitost za druhou. První poločas načal brankově ligou a Evropskými poháry otřelý Emil Rilke v 9. minutě, na další branku si pak ale diváci počkali až těsně před přestávku a to hned v dvojnásobném podání, když se trefili Valenta a po něm Bikár.

Druhý poločas, to už byl koncert Emila Rilkeho, který přidal dalš čtyři góly a v rozmezí 71. až 81. minuty docílil čistého hatricku. Gól si připsal střelou zdálky také Zacharda a druhou trefu v zápase docílil Valenta. Duchcovským ve druhé půlce už logicky došly síly a tak je jediným pozitivem zápasu může pro ně být, že se nikdo nezranil a nebyl vyloučen.

© 2009-2014 FK Duchcov (dejwíňo). Optimalizováno pro Mozilla Firefox.