22. kolo, Loko Chomutov : FK Duchcov 5:0 (0:0)

• Žluté karty: 0:4
  • Červená karta 59. Hromádko (FKD)
  • Rozhodčí: Kolátor - Mecl M., Šmíd
  • hráno 24.4. 2016 od 15:00,  Diváků 60

Dvaadvacáté kolo Krajského přeboru zavedlo naše hráče do Chomutova k zápasu s Lokotkou, kterou jsme na podzim jako jedinou porazili. Trenér Erben už tradičně lepil sestavu ze všeho zdravého a lehce zraněného, co má k dispozici  a tak v základní sestavě poprvé nastoupil 16letý David Boho a na lavičce byl jediný 49letý Velička.

Přesto odehrála hostující jedenáctka vyrovnaný první poločas, ve kterém měla i dvě brankové šance, ale v obou případech se neurodilo. Knorr v 11. minutě nepřetlačil obránce (čas ve videu 0:10), Skurský po Knorrově úniku o kraji pálil slabě (čas ve videu 0:35) Domácí byli lepším týmem, měli několik rohů a standardních situací, ale Duchcov zodpovědně bránil a tak za prvních pětačtyřicet minut diváci gól neviděli. Druhý poločas začal za sněhové přeháňky a po deseti minutách se poprvé domácí, když se po Brejchovo chybné rozehrávce prosadil Koudelka (čas ve videu 1:06).  Za čtyři minuty se po domácí hráč prohnal kolem našich obránců, došlo k jemnému kontaktu s posledním Hromádkem a rozhodčí mu ukázal hodně přísnou červenou kartu (čas ve videu 1:09). Za dvě minuty využili domácí poprvé přesilovku, když se středem obrany po standardce prohnal Andrš a využil nedostatečného vyběhnutí gólmna Mráze (čas ve videu 1:12). Na 3:0 zvýšil stejný hráč z penalty za ruku Šoufka v 73. minutě (čas ve videu 1:23). Za tři minuty přišel v rozehrávce o míč Skurský, Andrš nahrál Kasalovi, který trefil tyčku ale odražený míč poslal do sítě opět Andrš (čas ve videu 1:26). Závěr zápasu se už hrál pouze v režii domácích a pátý gól padl pět minut před koncem. Střídající Pavel Tichý dostal míč z pravé strany na desítku a uklidil ho k tyči (čas ve videu 1:33).

Duchcov tak odjel z Chomutova z vysokou porážkou 5:0, přestože v prvním poločase hrál s domácími vyrovnanou partii. Ale ve druhém ho hodně oslabila hra v deseti a také nepřesnosti, čehož domácí rychle využili.

© 2009-2014 FK Duchcov (dejwíňo). Optimalizováno pro Mozilla Firefox.