18. kolo, FK Duchcov : Sokol Srbice 1:6 (1:1)

• Žluté karty: 4:3
  • červená karta: Skurský  2 ŽK(FKD)
  • Rozhodčí: Ipser - Suchánek, Roháč
  • hráno 26.03 2016 od 15:00,  Diváků 220

Debaklem skončilo další vystoupení Duchcovského týmu. S rozjetými Srbicemi vydržel hrát vyrovnanou partii jen poločas a prohrál stejným výsledkem jako před týdnem v Blšanech.

První půlhodinka zápasu byla vyrovnaná, oba týmy měly příležitosti, ale postupně se Srbice rozehrávaly a přebíraly zápas pod kontrolu. Ve 41.  minutě se pak míč dostal na šestnáctku  k Orltovi a ten ranou z voleje poprvé měnil ukazatel skóre. Duchcovským se ale povedlo do přestávky vyrovnat. Zasloužil se o to Moravec, který proměnil penaltu za stažení Kropáčka.

Hned po pěti minutách druhé půle strhli opět vedení na svou stranu hosté. Po rohu  hlavou trefil odražený míč kapitán hostů Jelen. Snahu Duchcovských pak přibrzdil dvěma žlutými zákroky během pěti minut Skurský a Erbenův tým dohrával o deseti. V 63. minutě pak navýšil vedení hostů nešťastným vlastencem Šoufek. Když za čtyři minuty hráči Srbic rozebrali obranu Duchcova a u zadní tyče hlavičkoval pohodlně Opata na 1:4, bylo už o vítězi zápasu rozhodnuto definitivně. Trenér Luger dal příležitost náhradníkům a jeho tým pak v poslední desetiminutovce přidal ještě dvě branky, když se trefili nejprve Egrt a na konci zápasu i Stibor.

Srbice tak i ve třetím jarním zápase naplno bodovaly, Duchcov je naopak stále na nule. Další zápas hraje opět doma, přivítá tradičního účastníka KP,  sestupem ohroženou Jiskru Modrá.