16. kolo, FK Duchcov : TJ Střekov 0:3 (0:1)

• Branky:  18. Satran 0:1, 49. Řezníček 0:2, 84. Řezníček 0:3
  • Žluté karty: 0 - 5
  • Rozhodčí: Krutina - Nedvěd,  Zavadil
  • hráno 12.03 2016 od 14:30,  Diváků 110

První jarní kolo Krajského přeboru přineslo souboj dvou posledních týmů tabulky. Hostující  Střekov byl na tom o šest bodů lépe a dobře věděl, že domácí Duchcov, pokud si chce zachovat nějakou naději, musí bezpodmínečně vyhrát. Výsledek byl nakonec ale zcela opačný, troufám si ale říci, že výsledek zápasu dění na hřišti moc neodpovídá.

Střekov sice vstoupil do zápasu lépe a v úvodu měl navrch.  V osmnácté minutě také otevřel skóre zápasu. V době, kdy byl po nešetrném zákroku soupeře mimo hrací plochu ošetřován domácí Berki, podnikli hosté útočný výpad a po narážečce zakončil přesně Satran. Duchcov poté převzal míč pod kontrolu a měl více ze hry. Začal soupeře přehrávat, ale doplácel na přesnost přihrávek a impotenci v koncovce. Do kabin se tak šlo za jednobrankového vedení Střekova

Jestli šel Duchcov do druhé půlky s cílem rychle vyrovnat, tak mu po třech minutách vzal vítr z plachet Řezníček, který po přihrávce za obranu překonal Pěkniceho a hosté vedli už o dva góly.  I tentokrát se Duchcov nevzdal, zatlačil soupeře, ale do branky míč ne a ne umístit. Absence kvalitního útočníka do vápna byla více než zjevná.  Naopak Střekov byl efektivní a vytěžil v zápase z minima maximum. Šest minut před koncem po nevyužitém rohu domácích vykopl gólman míč, k němu se dostal Řezníček a svůj brejk zakončil svým druhým gólem v zápase. Zápas tak skončil jasnou výhrou hostujícího týmu 0:3.

Duchcov tak má po další prohře situaci téměř spočítanou. Za svůj výkon se ale až tak stydět nemusí, byla vidět snaha i nasazení, stále ho však trápí stejné neduhy. V dalším kole zajíždí naší hráči do Blšan. Ty budou chtít odčinit porážku v Srbicích, které jsou pro změnu naším dalším soupeřem doma

© 2009-2014 FK Duchcov (dejwíňo). Optimalizováno pro Mozilla Firefox.