21. kolo, FK Duchcov : SK Hrobce 0:4 (0:2)

• Žluté karty: 2:3
  • Červená karta 28. Meisner (FKD)
  • Rozhodčí: Lesňák - Průša, Šmíd
  • hráno 16.4. 2016 od 15:00,  Diváků 60

Hrobce se staly dalším týmem, který si v Duchcově přilepšil ke svému stávajícímu bodovému zisku. I přes čtyřgólovopu výhru však hosté nepředvedli příliš kvalitní výkon a obětavě hrající domácí sestava jim cestu ke třem bodům dost znepříjemnila. O bodech rozhodly dvakrát dva slepené góly v závěrech poločasů.

Duchcov v hodně improvizované sestavě bez několika zraněných hrál od začátku s nadšením a chtěli Hrobeckým ukázat, že body neodvezou zadarmo.. V 11. minutě se domácí dožadovali marně penalty a také další následná rozhodnutí sudího budily emoce v Duchcovských hráčích. Odnesl to ve 28. minutě kapitán Meisner, který se po nedpískaném faulu na sebe neudržel a za kritiku hlavního Lesňáka šel do sprch.  Do přestávky pak hostující Brandejs dvěma góly během tří minut dostal Hrobce do vedení.

Druhý poločas i v deseti domácí makali a i když byli hosté více u míče a ohrožovali branku Veličky, byl dlouho poměrně přijatelný stav. Ten navíc domácí mohli několikrát upravit po brejkových situacích, ale se zakončením byli na štíru. To hostující zkušený útočník Mikas ukázal v závěru instinkt zabijáka a během dvou minut stanovil konečné skóre 0:4.

© 2009-2014 FK Duchcov (dejwíňo). Optimalizováno pro Mozilla Firefox.