10. kolo, Sokol Horní Jiřetín :  FK Duchcov 4:1 (3:1)

• Branky: 15. Weber 0:1, 27. Hošek 1:1, 35. Hlaváček 2:1, 39. Duran PK 3:1, 47. Hošek 4:1
  • Žluté karty: 47. Levý, 60. Aschenbrenner, 88. Flemmr - 27. Skurský, 36. Šoufek, 39. Vebr, 39. Beneš, 77. Meisner
  • Rozhodčí: Krutina - Zavadil, Nedvěd
  • hráno 10.10 2015 od 16:00, Diváků 80

Po třetině soutěže má na svém kontě Duchcov tři body, nic na tom nezměnil ani výjezd do Horního Jiřetína

Duchcovský tým sehrál další zápas Krajského přeboru a ze hřiště favorizovaného Horního Jiřetína odvezl porážku 4:1. Trenéru chyběli Moravec, Holub, Skrčený a druhý gólman Velička. Jeho místo zaujal na lavičce navrátilec Podolský a určitě nečekal, že zasáhne hned do prvního záasu po svém znovuzaregistrování.

Hosté z Duchcova zaskočili domácí tým v úvodu aktivitou. V osmé minutě přišla první velká Duchcovská příležitost, ale domácího gólmana natřikrát Duchcov nepokořil. P čtvrt hodině hry ale přihrál Orlt Janechovi, ten dal za šestnáctkou míč pod sebe a Weber pěknou ranou pod břevno otevřel účet zápasu. Teprve nyní začali domácí hrát a vyrovnání se dočkali po rohovém kopu Ševčika a hlavičce Hoška v 24. minutě. O jedenáct minut později už domácí vedli. Po nákopu  z vlastní půlky se za půlkou zmocnil míče Hlaváček, obešel Šoufka, míče ho nezbavil ani Hromádko a domácí útočník prostřelil Beneše. Za chvíli už to bylo o dvě branky. Zákrok Meisnera na Hlaváčka posoudil rozhodčí Krutina jako nedovolený a penaltu proměnil kapitán Horního Jiřetína Duran. Do přestávky šli domácí s vedením 3:1 a hosté pak do druhého poločasu s Podolským v brance. Ten už ale po minutě bohužel inkasoval, když jedenačtyřicetiletý Janovič centrem našel před brankou Hoška a ten hlavou zblízka zvýšil na 4:1. Duchcov se ani za tříbrankového manka nevzdával, neměl co ztratit a hrál otevřeně. Branku ale nedal, i když některé příležitosti k ní měly blízko. Když už pak nevyužili žádnou příležitost ani domácí, zápas skončil výhrou Horního Jiřetína 4:1. Duchcov nepodal špatný výkon, ale zatím jeho hra na krajský přebor prostě nestačí. Mladý tým dělá školácké chyby, za které pak pyká.

Dalším soupeřem našeho týmu bude v sobotu 17. října v okresním derby TJ Proboštov a zápas začne už v půl třetí ! Jste zváni

© 2009-2014 FK Duchcov (dejwíňo). Optimalizováno pro Mozilla Firefox.